Послуги що надаються мережею вебсайтів нерухомості

Прийом та Публікація одного оголошення

Приймаємо від фізичних та юридичних осіб для подальшої публікації на цьому вебсайті інформацію про один об'єкт нерухомості, який знаходиться в Харківській області та відповідає 'Правилам публікації оголошень'.

Прийом та Публікація більше одного оголошення

Приймаємо для подальшої публікації на цьому вебсайті інформацію про нерухомість, яка знаходиться в Харківській області та відповідає 'Правилам публікації оголошень'. Оплату послуги пропонуємо за кожне додаткове оголошення за один день (добу) і не менше ніж за три місяці.

Персональна сторінка оголошення

Створюємо та публікуємо в межах цього вебсайту окрему сторінку з більш розширеним поданням інформації про об'єкт нерухомості.

Послуги з управління нерухомістю

Приймаємо в управління будь яку нерухомість. Надаємо на платній основі чи на договірних засадах послуги з управління і утримання та експлуатаційного обслуговування нерухомого ма найна.

Персональна сторінка продавця нерухомості

Створюємо та публікуємо в межах цього вебсайту окрему сторінку про продавця нерухомості, його послуги та переліком об'єктів нерухомості, які пропонує продавець на продаж чи в оренду.

Персональна сторінка ангенції нерухомості

Створюємо та публікуємо в межах цього вебсайту окрему сторінку про агенцію з продажу та оренди нерухомості з переліком послуг та об'єктів нерухомості, які надаються чи пропонуються агенцією з нерухомості.

Персональна сторінка забудовника нерухомості

Створюємо та публікуємо в межах цього вебсайту окрему сторінку про забудовника нерухомості, його послуги та переліком об'єктів нерухомості, які збудовані забудовником та переліком об'єктів нерухомості, які пропонує забудовник на продаж чи в оренду.

Фотознімкування об'єкта нерухомості

Фотознімкування та обробка фотознімків об'єкта нерухомості з подальшим їх розміщенням на цьому вебсайті.

Відеознімкування об'єкта нерухомості

Відеознімкування та обробка відеознімків об'єкта нерухомості з подальшим їх розміщенням на цьому вебсайті.

Телефон оголошення

Присвоєння номера телефону для оголошення та надання інформаційної довідки про об'єкт нерухомості. Це буде корисно тим хто по тим чи іншим причинам немає в Україні телефонного номера але має для продажу чи передачі в оренду нерухомість

Опис об'єкта нерухомості

Текстовий опис об'єкта нерухомості з подальшим їх розмішення на цьому вебсайті.

* - за один місяць

Top